Wiemy jak ważne jest zorganizowanie wspaniałej i doskonałej w każdym calu imprezy,
a dzięki nam jest to właśnie możliwe. Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Jesteśmy
dla Was! Posiadamy bogate doświadczenie i dziesiątki zrealizowanych imprez firmowych, a dodatkowo
współpracujemy ze sprawdzonymi i profesjonalnymi podwykonawcami.
Pragniemy, abyście na zorganizowanej imprezie czuli, że o nic nie musicie się martwić.

Działamy w pełni kompleksowo i jesteśmy elastyczni, odpowiednio reagując na wszelkie
zgłaszane sugestie i potrzeby.

 

Jesteśmy specjalistami od dobrej zabawy, bo sami lubimy się dobrze bawić. Nasz cel jest prosty — zapewnić Ci niezapomniane wrażenia i stworzyć warunki idealne do świętowania.
Naszą specjalnością jest organizacja imprez firmowych, które pozwalają pracownikom lepiej się poznać, poprawić relacje i tym samym stworzyć team, który obierze kurs na sukces drużynowy, a co za tym idzie — firmowy. Zapraszamy na imprezy plenerowe, integracyjne, tematyczne oraz wyjazdy, w trakcie których zapewnimy uczestnikom wyjątkowe atrakcje.
Natomiast wszystkim osobom, które za chwilę staną na ślubnym kobiercu oferujemy niezapomniany wieczór kawalerski lub panieński. Wykorzystamy naszą kreatywność, by zaskoczyć każdego, niezależnie od wymagań.
Usługi świadczymy mieszkańcom Poznania, Wrocławia, Warszawy, Krakowa, Łodzi i wielu innych miejscowości. Zapraszamy!

Event4You jest agencją eventową, której działalność wiąże się z odkrywaniem coraz to nowszych sposobów na aktywne i niebanalne spędzanie czasu. Każdego z naszych klientów traktujemy indywidualnie, abyśmy mogli sprostać jego najbardziej wymagającym oczekiwaniom i uzyskać ponadprzeciętną satysfakcję.

EventForYou specjalizuje się w kompleksowej organizacji wieczorów kawalerskich i wieczorów panieńskich, wesel, imprez firmowych oraz imprez okolicznościowych na terenie całej Polski (m. in. Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław). Nasz sukces zawdzięczamy współpracy z setkami partnerów biznesowych, dzięki którym jesteśmy w stanie świadczyć tak szeroki wachlarz usług. Dla naszych klientów zorganizujemy eventy o jakich nigdy nawet nie marzyli – dla EventForYou nie ma rzeczy niemożliwych.

Firma „Vip Event 4 You” z Katowic to marka stworzona przez managerów gastronomii i hotelarstwa, oraz grupę osób bezpośrednio związanych z branżą zarówno rozrywkową, sportową, jak i artystyczną, którzy dbają o kompleksową oprawę każdego zorganizowanego bankietu, czy imprezy indywidualnej. Założycielem i właścicielem firmy jest Pan Dawid Kurtysiak, który z branżą związany jest od 2006r.

Zajmujemy się organizacją różnego rodzaju imprez na terenie całego kraju, a naszą ofertę kierujemy do firm, instytucji, jak i osób prywatnych. Jesteśmy firmą, którą powstała właśnie po to, aby pomóc Wam osiągnąć sukces. Cechujemy się pomysłem, kreatywnością, profesjonalizmem, wiedzą i bogatym doświadczeniem.